Звітня інформація.

Центр надання адміністративних послуг м. Дніпра є однією з найкращих організаційних форм надання послуг та взаємодії влади з громадою. У Центрі реалізовуються принципи одержання населенням широкого спектру інформації, отримання кваліфікованої консультації чи надання необхідної послуги в одному місці у сучасно обладнаному приміщенні з професійно підготовленим і привітливим до громадян персоналом.

Завдяки Центру надання адміністративних послуг м. Дніпра, де за принципом «єдиного офісу» і «відкритого простору», в межах одного приміщення можливо отримати послуги, які надаються різними органами влади та підрозділами органу місцевого самоврядування, зручно, швидко та в одному місці, з відповідними комфортними умовами очікування, заповнення документів, сплати за послуги, отримання консультації з будь-яких питань, тощо.

В м. Дніпро успішно функціонують два відділи Центру надання адміністративних послуг м. Дніпра – «Правобережний» і «Лівобережний», місцезнаходження яких забезпечує зручність обслуговування мешканців нашого міста. Крім цього, для наближення громадянина до державної послуги і спрощення отримання цих послуг, 10.06.2016 організовано віддалене робоче місце адміністратора Центру за адресою: смт. Таромське, вул. Старий Шлях, 5, а в кінці 2016 року відділ Центру надання адміністративних послуг м. Дніпра «Лівобережний» було відкрито в абсолютно новому форматі у торговому центрі «Наша Правда».

Кількість адміністративних послуг, що надаються через Центр – 215, з них:

Надаються виконавчими органами Дніпропетровської міської ради

Структурними підрозділами Дніпропетровської обласної державної адміністрації

Територіальними органами центральних органів виконавчої влади

Протягом 2018 року Центр надання адміністративних послуг м. Дніпра відвідало 219 168 суб’єктів звернень, з них:

за І квартал:

 • зареєстровано 20 560 адміністративних справ;
 • видано 20 539 результатів надання адміністративних послуг;
 • надано 8 224 фахових консультацій щодо порядку отримання адміністративних послуг;

за ІІ квартал:

 • зареєстровано 22 671 адміністративних справ;
 • видано 22 643 результатів надання адміністративних послуг;
 • надано 9 068 фахових консультацій щодо порядку отримання адміністративних послуг;

за ІІІ квартал:

 • зареєстровано 22 200 адміністративних справ;
 • видано 23 165 результатів надання адміністративних послуг;
 • надано 9 280 фахових консультацій щодо порядку отримання адміністративних послуг;

за ІV квартал:

 • зареєстровано 24 940 адміністративних справ;
 • видано 24 902 результатів надання адміністративних послуг;
 • надано 9 976 фахових консультацій щодо порядку отримання адміністративних послуг.

Необхідно відмітити, що мешканці міста можуть отримати у відділі Центру надання адміністративних послуг м. Дніпра «Лівобережний»  повторну довідку про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб за один день, замовивши її через Інтернет на сайті cnap.dniprorada.gov.ua.

Також, на порталі iGov.org.ua запроваджено нові електронні послуги у сфері містобудівної діяльності. Відтепер заявники можуть подати документи на отримання адміністративних послуг, які надаються Управлінням державного архітектурно-будівельного контролю Дніпровської міської ради, у будь-який зручний час за допомогою мережі Інтернет, без необхідності особистого відвідування Центру. Електронні форми з автоматичною перевіркою введених даних та інтерактивними підказками мінімізують ризик допущення помилок при їх заповненні. За рахунок автоматизації перевірки введених даних значно пришвидшується процес розгляду документів та ухвалення рішення. Впровадження електронних послуг є одним з пріоритетів роботи Дніпровської міської ради.

На сьогодні адміністратори Центру надання адміністративних послуг м. Дніпра можуть самостійно надавати адміністративну послугу – відомості з Державного земельного кадастру у формі витягу та довідки, та отримання такої послуги займає один візит заявника, на який він витратить до 15 хвилин свого часу.

З метою забезпечення реалізації ефективного державного захисту конституційних прав, свобод та законних інтересів громадян, рівного доступу до правосуддя незахищених та найменш охоплених правовою допомогою верств населення та розширення можливостей доступу до безоплатної вторинної правової допомоги для малозабезпечених громадян м. Дніпра, у ЦНАП знаходяться представники місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які надають відповідну допомогу.

У приміщені відділу Центру надання адміністративних послуг м. Дніпра «Лiвобережний» можливо отримати послугу щодо оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон та послуги електронного цифрового підпису Акредитованого центру сертифікації ключів органів юстиції України. З червня 2018 року розпочали надавати свої консультації фахівці Дніпровського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області з питань застосування законодавства про соціальне страхування.

З серпня 2018 року у Центрі надання адміністративних послуг м. Дніпра розпочато надання адміністративної послуги «Приватизація громадянином (громадянами) земельної ділянки, яка перебуває у його (їх) користуванні».

Головні характеристики ЦНАП:

 • достатній перелік послуг, який включає найбільш важливі та популярні послуги серед громадян; доступ до повної інформації про всі адміністративні послуги в ЦНАП, у тому числі через мережу Інтернет;
 • комфортне приміщення та некабінетна система обслуговування (зони прийому, інформування, очікування й обслуговування);
 • консультування, прийом документів і видача оформлених результатів адміністративних послуг через одну посадову особу – адміністратора;
 • контроль за строками оформлення адміністративних послуг через адміністратора;
 • зручні години прийому відвідувачів;
 • зручності для людей з особливими потребами.