Оформлення та отримання виготовленого паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм вперше після досягнення 14-річного віку

На теперішній час дана послуга доступна лише для мешканців Шевченківського, Новокадацького та Амур-Нижньодніпровського районів м. Дніпра.

Послуги щодо «Оформлення паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм вперше після досягнення 14-річного віку» або «Отримання виготовленого паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм вперше після досягнення 14-річного віку» надаються у Центрі надання адміністративних послуг м. Дніпра за попереднім записом в онлайн чергу.

Для цього Вам необхідно на сайті ЦНАП м. Дніпра обрати розділ «онлайн черга», заповнити анкету, розпочати попередню реєстрацію та обрати:

 • відділ ЦНАП м. Дніпра «Лівобережний» (пр. Слобожанський, 31Д, 2 поверх);
 • віддалене робоче місце адміністратора (вул. Воскресенська, 9, прим. КП ДМ БТІ, 2 поверх, каб. 204).

Крім того повідомляємо, що Ви також маєте можливість отримати послуги «Оформлення паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм вперше після досягнення 14-річного віку» або «Отримання виготовленого паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм вперше після досягнення 14-річного віку» у віддаленому робочому місці адміністратора за адресою: вул. Старий Шлях, 5 (мкрн. Таромське) без попередньої реєстрації.

Для оформлення паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм вперше після досягнення 14-річного віку при собі необхідно мати:

 • свідоцтво про народження;
 • оригінали документів, що підтверджують громадянство та посвідчують особу батьків або одного з них, які на момент народження перебували у громадянстві України (для підтвердження факту належності особи до громадянства України); У разі відсутності таких документів або у разі, коли батьки чи один із батьків такої особи на момент її народження були іноземцями або особами без громадянства, або у разі набуття особою громадянства України на території України подається довідка про реєстрацію особи громадянином України;
 • паспорт громадянина України для виїзду за кордон (для осіб, які постійно проживали за кордоном, після повернення їх в установленому порядку на проживання в Україну та для осіб, які набули громадянство України за кордоном);
 • посвідчення про взяття на облік бездомних осіб (для бездомних осіб);
 • довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (для внутрішньо переміщених осіб);
 • документи, що підтверджують відомості для внесення додаткової змінної інформації до безконтактного електронного носія та у паспорт:
  • про місце проживання — довідку органу реєстрації встановленого зразка;
  • про народження дітей — свідоцтва про народження дітей;
  • про шлюб і розірвання шлюбу — свідоцтво про шлюб, свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, яке набрало законної сили, або виданий компетентними органами іноземної держави документ, який згідно з її національним законодавством підтверджує відповідний факт;
  • про зміну імені — свідоцтво про зміну імені, свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, яке набрало законної сили, або виданий компетентними органами іноземної держави документ, який згідно з її національним законодавством підтверджує відповідний факт;
 • довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків або повідомлення про відмову від його прийняття (за наявності).

Оформлення або отримання виготовленого паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм

Послуги щодо «Оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм» або «Отримання виготовленого паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм» надаються у Центрі надання адміністративних послуг м. Дніпра за попереднім записом в онлайн чергу.

Для цього Вам необхідно на сайті ЦНАП м. Дніпра обрати розділ «онлайн черга», заповнити анкету, розпочати попередню реєстрацію та обрати:

 • відділ ЦНАП м. Дніпра «Лівобережний» (пр. Слобожанський, 31Д, 2 поверх);
 • віддалене робоче місце адміністратора (вул. Воскресенська, 9, прим. КП ДМ БТІ, 2 поверх, каб. 204).

Крім того повідомляємо, що Ви також маєте можливість отримати послуги «Оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм» та «Отримання виготовленого паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм» у віддаленому робочому місці адміністратора за адресою: вул. Старий Шлях, 5 (мкрн. Таромське) без попередньої реєстрації.

Для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон при собі необхідно мати:

 • паспорт громадянина України, ІНН, квитанцію про сплату адміністративного збору, у разі наявності, діючий загранпаспорт;
 • особою, яка не досягла 12-річного віку, також подається: одна фотокартка розміром 10х15 сантиметрів, свідоцтво про народження дитини, або документ, що підтверджує факт народження, виданий компетентними органами іноземної держави, документ, що посвідчує особу одного з батьків (паспорт), якщо батьки, або один із батьків іноземець, або особа без громадянства також подається довідка про реєстрацію особи громадянином України (згідно з формою 44, затвердженою наказом МВС №715 від 16.08.2012).

Платіжні реквізити для оплати адміністративного збору за оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон:

Амур-нижньодніпровський РВ ГУ ДМС України (Відділ ЦНАП «Лівобережний»)

Новокодацький РВ ГУ ДМС України (Відділене робоче місце адміністратора ЦНАП за адресоюм. Дніпро, мкрн. Таромське, вул. Старий шлях, 5)

Шевченківський РВ ГУ ДМС України (Відділене робоче місце адміністратора ЦНАП за адресою: м. Дніпро, вул. Воскресенська, 9, прим. КП ДМ БТІ, 2 поверх, каб. 204)