Послуги щодо «Оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм» або «Отримання виготовленого паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм» надаються у відділі Центру надання адміністративних послуг м. Дніпра «Лівобережний» за попереднім записом в онлайн чергу.

Для цього Вам необхідно на сайті ЦНАП м. Дніпра обрати розділ «онлайн черга», заповнити анкету, розпочати попередню реєстрацію, обрати ЦНАП «Лівобережний», на другій сторінці переліку послуг, у разі оформлення паспорту, обрати послугу «Оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм» або, у разі якщо паспорт вже виготовлено, обрати послугу «Отримання виготовленого паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм».

Для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон при собі необхідно мати:

  • паспорт громадянина України, ІНН, квитанцію про сплату адміністративного збору, у разі наявності, діючий загранпаспорт;
  • особою, яка не досягла 12-річного віку, також подається: одна фотокартка розміром 10х15 сантиметрів, свідоцтво про народження дитини, або документ, що підтверджує факт народження, виданий компетентними органами іноземної держави, документ, що посвідчує особу одного з батьків (паспорт), якщо батьки, або один із батьків іноземець, або особа без громадянства також подається довідка про реєстрацію особи громадянином України (згідно з формою 44, затвердженою наказом МВС №715 від 16.08.2012).

Платіжні реквізити для оплати адміністративного збору за оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон:

При замовленні паспорта, строк виготовлення якого складає – 20 робочих днів сплачується  682,00 грн. за наступними реквізитами:

Увага! Інформація щодо реквізитів для сплати за дану послугу знаходиться на оновленні, у зв’язку зі зміною рахунків з 01.10.2019. Актуальні реквізити ви маєте можливість отримати безпосередньо в ЦНАП «Лівобережний».

При замовленні паспорта, строк виготовлення якого складає – 7 робочих днів сплачується  1 034,00 грн. за наступними реквізитами:

Увага! Інформація щодо реквізитів для сплати за дану послугу знаходиться на оновленні, у зв’язку зі зміною рахунків з 01.10.2019. Актуальні реквізити ви маєте можливість отримати безпосередньо в ЦНАП «Лівобережний».