Звітня інформація.

 

Центр надання адміністративних послуг м. Дніпра є однією з найкращих організаційних форм надання послуг та взаємодії влади з громадою. У Центрі реалізовуються принципи одержання населенням широкого спектру інформації, отримання кваліфікованої консультації чи надання необхідної послуги в одному місці у сучасно обладнаному приміщенні з професійно підготовленим і привітливим до громадян персоналом.

Завдяки Центру надання адміністративних послуг м. Дніпра, де за принципом «єдиного офісу» і «відкритого простору», в межах одного приміщення можливо отримати послуги, які надаються різними органами влади та підрозділами органу місцевого самоврядування, зручно, швидко та в одному місці, з відповідними комфортними умовами очікування, заповнення документів, сплати за послуги, отримання консультації з будь-яких питань, тощо.

В м. Дніпро успішно функціонують два відділи Центру надання адміністративних послуг м. Дніпра – «Правобережний» і «Лівобережний», місцезнаходження яких забезпечує зручність обслуговування мешканців нашого міста. Крім цього, для наближення громадянина до державної послуги і спрощення отримання цих послуг, 10.06.2016 організовано віддалене робоче місце адміністратора Центру за адресою: смт. Таровське, вул. Старий Шлях, 5, а в кінці 2016 року відділ Центру надання адміністративних послуг м. Дніпра «Лівобережний» було відкрито в абсолютно новому форматі у торговому центрі «Наша Правда».

Також збільшено кількість адміністративних послуг, що надаються через Центр з 128 (у 2015 році) до 211, з них:

Надаються виконавчими органами Дніпропетровської міської ради

Структурними підрозділами Дніпропетровської обласної державної адміністрації

Територіальними органами центральних органів виконавчої влади

 

За І півріччя 2017 року Центр надання адміністративних послуг м. Дніпра відвідало 81 981 суб’єкт звернень, з них:

 • зареєстровано 35 450 адміністративних справ;
 • видано 33 351 результатів надання адміністративних послуг;
 • надано 14 180 фахових консультацій щодо порядку отримання адміністративних послуг.

Для порівняння у 2016 році Центр відвідало 115 426 суб’єктів звернень, з них:

 • зареєстровано 49 383 адміністративних справ;
 • видано 46 290 результатів надання адміністративних послуг;
 • надано 19 753 фахових консультацій щодо порядку отримання адміністративних послуг.

 

Необхідно відмітити, що мешканці Самарського, Центрального, Соборного, Індустріального та Амур-Нижньодніпровського районів м. Дніпра можуть отримати у відділі Центру надання адміністративних послуг м. Дніпра «Лівобережний»  повторну довідку про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб за один день, замовивши її через Інтернет на сайті cnap.dniprorada.gov.ua.

Також, на порталі iGov.org.ua запроваджено нові електронні послуги у сфері містобудівної діяльності. Відтепер заявники можуть подати документи на отримання адміністративних послуг, які надаються Управлінням державного архітектурно-будівельного контролю Дніпровської міської ради, у будь-який зручний час за допомогою мережі Інтернет, без необхідності особистого відвідування Центру. Електронні форми з автоматичною перевіркою введених даних та інтерактивними підказками мінімізують ризик допущення помилок при їх заповненні. За рахунок автоматизації перевірки введених даних значно пришвидшується процес розгляду документів та ухвалення рішення. Впровадження електронних послуг є одним з пріоритетів роботи Дніпровської міської ради.

На сьогодні адміністратор відділи Центру надання адміністративних послуг м. Дніпра «Правобережний» та «Лівобережний»  можуть самостійно надавати адміністративну послугу – відомості з Державного земельного кадастру у формі витягу та довідки, та отримання такої послуги займає один візит заявника, на який він витратить до 15 хвилин свого часу.

З метою забезпечення реалізації ефективного державного захисту конституційних прав, свобод та законних інтересів громадян, рівного доступу до правосуддя незахищених та найменш охоплених правовою допомогою верств населення та розширення можливостей доступу до безоплатної вторинної правової допомоги для малозабезпечених громадян м. Дніпра, у ЦНАП знаходяться представники місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які надають відповідну допомогу.

Головні характеристики ЦНАП:

 • достатній перелік послуг, який включає найбільш важливі та популярні послуги серед громадян; доступ до повної інформації про всі адміністративні послуги та дозвільні процедури в ЦНАП, у тому числі через мережу Інтернет;
 • комфортне приміщення та некабінетна система обслуговування (зони прийому, інформування, очікування й обслуговування);
 • консультування, прийом документів і видача оформлених результатів адміністративних послуг через одну посадову особу – адміністратора;
 • контроль за строками оформлення адміністративних послуг через адміністратора; зручні години прийому відвідувачів;
 • зручності для людей з особливими потребами.