Звітня інформація.

 

Центр надання адміністративних послуг м. Дніпра є однією з найкращих організаційних форм надання послуг та взаємодії влади з громадою. У Центрі надання адміністративних послуг реалізовуються принципи одержання населенням широкого спектру інформації, отримання кваліфікованої консультації чи надання необхідної послуги в одному місці у сучасно обладнаному приміщенні з професійно підготовленим і привітливим до громадян персоналом. 

Завдяки Центру надання адміністративних послуг, де за принципом «єдиного офісу» і «відкритого простору», в межах одного приміщення можливо отримати послуги, які надаються різними органами влади та підрозділами органу місцевого самоврядування, зручно, швидко та в одному місці, з відповідними комфортними умовами очікування, заповнення документів, сплати за послуги, отримання консультації з будь-яких питань, тощо.

В м. Дніпро успішно функціонує Центр надання адміністративних послуг м. Дніпра – «Правобережний» і «Лівобережний», місцезнаходження яких забезпечує зручність обслуговування мешканців нашого міста. Крім цього, для наближення громадянина до державної послуги і спрощення отримання цих послуг, 10.06.2016 організовано віддалене робоче місце адміністратора ЦНАП за адресою: смт. Таровське, вул. Старий Шлях, 5.

Так, Центр надання адміністративних послуг «Лівобережний» було відкрито в абсолютно новому форматі у торговому центрі «Наша Правда», а Центр надання адміністративних послуг «Правобережний» також планується оновити за тим же принципом.

Крім оновлення приміщень зазначених центрів, також збільшено кількість адміністративних послуг, що надаються через Центр з 128 (у 2015 році) до 212, з них:

Надаються виконавчими органами Дніпропетровської міської ради

Структурними підрозділами Дніпропетровської обласної державної адміністрації

Територіальними органами центральних органів виконавчої влади

 

За 10 місяців 2016 року до Центру звернулося 101 168 громадян та юридичних осіб, в тому числі прийнято 43 635 заяв, видано 37 968 результатів адміністративної послуги та надано понад 19 565 фахових консультацій.

На сьогодні, завдяки веб-порталам eservices.dp.gov.ua та iGov.org.ua можливо замовити 32 послуги online та отримати готові результати безпосередньо в Центрі, відвідавши його одноразово, або за допомогою поштового зв’язку.

Крім цього, запроваджено надання через інтернет портал iGov.org.ua таких послуг, як: – видача довідки про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб; – видача довідки про використання житлових чеків під час приватизації державного житлового фонду; – видача довідки про відсутність паю довідки про наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення (використання) з можливістю отримання результату надання послуги за допомогою ДД УДППЗ «Укрпошта». Тобто суб’єкт звернення не виходячи з дому має можливість замовити вищезазначену послугу через портал iGov.org.ua та отримати результат поштою. 

З метою забезпечення реалізації ефективного державного захисту конституційних прав, свобод та законних інтересів громадян, рівного доступу до правосуддя незахищених та найменш охоплених правовою допомогою верств населення та розширення можливостей доступу до безоплатної вторинної правової допомоги для малозабезпечених громадян
м. Дніпра, у ЦНАП знаходяться представники місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які надають відповідну допомогу.

Також, у відділі ЦНАП «Лівобережний» суб’єкти надання адміністративних послуг надають консультації:

1. Відділ превентивної діяльності ГУ національної поліції в Дніпропетровській області (за потреби).

2. Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області. 

3. Головне управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області. 

4. Головне управління Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області. 

5. Головне управління Держземагенства у Дніпропетровській області (за потреби). 

6. Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Дніпропетровській області (за потреби). 

7. Департамент екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації. 

8. Департамент освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації (за потреби). 

9. Департамент культури, туризму, національностей та релігій Дніпропетровської облдержадміністрації (за потреби). 

10. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Дніпропетровської облдержадміністрації (за потреби). 

11. Департамент економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації (за потреби). 

12. Дніпропетровське міське управління ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області (за потреби). 

13. Головне архітектурно-планувальне управління Департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпропетровської міської ради. 

14. Управління інформаційної політики Дніпропетровської міської ради (за потреби). 

15. Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Дніпропетровській області. 

Перелік організацій, послуги яких можливо отримати у відділі ЦНАП «Лівобережний»:

1. КП «Міські комунальні платежі» Дніпропетровської міської ради. 

2. КП «Управління з організації контролю у сфері благоустрою та розміщення зовнішньої реклами».

Головні характеристики ЦНАП:

  • достатній перелік послуг, який включає найбільш важливі та популярні послуги серед громадян; доступ до повної інформації про всі адміністративні послуги та дозвільні процедури в ЦНАП, у тому числі через мережу Інтернет;
  • комфортне приміщення та некабінетна система обслуговування (зони прийому, інформування, очікування й обслуговування);
  • консультування, прийом документів і видача оформлених результатів адміністративних послуг через одну посадову особу – адміністратора;
  • контроль за строками оформлення адміністративних послуг через адміністратора; зручні години прийому відвідувачів;
  • зручності для людей з особливими потребами.