В Україні поновлено програму «Рука допомоги» – кредити непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей на початок чи розвиток власної справи

Однією з цілей соціальної політики в Україні є максимальна допомогаособам і родинам, які опинились у складних життєвих обставинах, тазабезпечення умов для подолання цих обставин.З початком повномасштабної війни, розв’язаної російською федерацією, створення механізмів підтримки для організації підприємницької діяльності і здобуття економічної самостійності для таких родин набуло особливої актуальності.

Які земельні сервіси доступні на Гіді з державних послуг?

Плануєте зареєструвати земельну ділянку, обмежити використання землі чи внести відомості про ділянку до Державного земельного кадастру? Гід з державних послуг пояснить, як та за який час це можна зробити. 

Любі україночки, вітаємо зі святом!

Хай пролісок перший дарує вам ніжність,А сонце весняне дарує тепло.У березні вітер несе хай надію,І щастя, і радість, і тільки добро! Скорішоі Перемоги 💙💛нашій країні та мирного неба над головою💙💛.

Нова адміністративна послуга

Шановні суб’єкти звернення! З 06.03.2023 Головне управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області через ЦНАП м. Дніпра розпочинає надання нової адміністративної послуги “Надання висновку щодо можливості/ неможливості видачі дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для об’єкта другої або третьої групи”.