Увага! Відключення електроенергії.

Шановні відвідувачі! Повідомляємо Вам, що у зв’язку з відсутністю електроенергії Відділ Центру надання адміністративних послуг м. Дніпра “Правобережний” 27.12.2022 не працює. Дякуємо за розуміння.

Набута інвалідність дитини. Поради батькам і фахівцям

ЮНІСЕФ разом із навчально-реабілітаційним центром «Джерело» підготували брошуру «Набута інвалідність дитини. Поради батькам і фахівцям» https://www.unicef.org/ukraine/documents/acquired-disability , яка містить відповіді на такі запитання: 

Увага!

Шановні відвідувачі! 22.12.2022 адміністратор ВРМ за адресою: вул. Воскресенська, 9, каб. 204, з 12.00 не працює у зв’язку із плановими відключенням світла. Приносимо вибачення за тимчасові незручності!

Відновлення надання адміністративних послуг у сфері охорони праці

До уваги суб’єктів звернення! Відповідно до листа Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці у Центрі надання адміністративних послуг м. Дніпра відновлено надання адміністративних послуг у сфері охорони праці.

Увага! Відключення електроенергії

Шановні суб’єкти звернення! У зв’язку з відключенням електроенергії Відділ ЦНАП м. Дніпра «Лівобережний», що розташований за адресою: просп. Слобожанський,31Д ТЦ «Наша Правда», ІІ-й поверх тимчасово не працює. Інформація для довідок за телефонами: +38(099)602 1002,+38(068)237 5276.

Важлива інформація!

До уваги суб’єктів звернення! У зв’язку з плановими відключеннями електроенергії  з 12.00 19.12.2022 Віддалене робочому місці адміністратора ЦНАП м. Дніпра, за адресою: вул. Воскресенська,9 к. 204, 19.12.2022 тимчасово не працює.

У разі всиновлення новонародженої дитини ФССУ виплатить декретну допомогу

Щороку Фонд соціального страхування України виплачує декретнідопомоги для близько 100 тисяч застрахованих осіб. Деякі з них сталибатьками для малюків, які, на жаль, залишились без рідних через війну або інші причини.Як отримати допомогу від ФССУ в разі всиновлення дитини?● Стати батьками – відповідальний та важливий крок. Фондсоціального страхування України фінансує допомогу по вагітності та пологах незалежно […]

Державні послуги для героїв ЧАЕС та постраждалих від катастрофи —на Гіді

Цього тижня Україна вшановує пам’ять учасників ліквідації наслідківаварії на Чорнобильській АЕС. Завдяки самовідданості та жертовності цих людей вдалось локалізувати руйнівний вплив «мирного атома», який вийшов з-під контролю у квітні 1986 року.Поки наш східний сусід погрожує світу ядерною війною, ми продовжуємо пам’ятати тих, хто ціною власного життя та здоров’я став на захист Європи та світу в […]

УВАГА! Припинення здійснення повноважень Головним управління Держапрці у Дніпропетровській області

Шановні суб’єкти звернення!Звертаємо увагу на те, що з 05.12.2022 Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області припинило здійснення своїх повноважень, зокрема щодо надання адміністративних послуг.На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2022 № 14 утворено Південно-Східне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці. Про відновлення надання через ЦНАП м. Дніпра адміністративних послуг з питань праці буде […]

Як оплачувати лікарняні, які не змінили статус на “готово до сплати”

Електронний лікарняний має статус «закритий» з дня свого створення і змінює його на «готово до сплати» у день видачі – тобто через сім днів після дати закриття для лікарняних по тимчасовій непрацездатності і через сім днів після дати відкриття – для лікарняних по вагітності та пологах. Однак сьогодні надходять звернення від роботодавців і працівників щодо […]