Нова послуга: свідоцтва реєстрації в системі електронногообліку об’єкта торгівлі, ресторанного господарства

В ЦНАП м. Дніпра з’явилась нова послуга «Видача свідоцтва реєстрації в системі електронногообліку об’єкта торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг у місті Дніпрі»

Виставка Петриківського розпису в ЦНАП «Лівобережний»

Заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрченко Володимир Олегович та заступник міського голови Яніка Мерило в приміщенні відділу ЦНАП «Лівобережний» відкрили виставку петриківського розпису «Майстер і діти. Рідний край у розписі».

Сьогодні ЦНАП «Правобережний» прийняв перший проект участі!

Нагадуємо, Бюджет участі – це інструмент, який дозволить громадянам самостійно вирішувати, на які потреби направити частину коштів міського бюджету. У Дніпрі участь громадян відбувається через он-лайн сервіс «Е-сервіс« Громадський проект».

УВАГА!!!

Відновлено роботу адміністраторів Центру надання адміністративних послуг м. Дніпра щодо надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Приносимо вибачення за тимчасові незручності!

У відділі ЦНАП «Правобережний» відбулась практична лекція для слухачів курсів з підвищення кваліфікації.

Начальником відділу ЦНАП «Правобережний» Дудкою С.В. проведено лекцію для 42 слухачів (держслужбовців з усієї області), які проходили курси з підвищення кваліфікації щодо надання адміністративних послуг в Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Відділ ЦНАП «Лівобережний» відвідали почесні гості

Президент Світового конгресу українських молодіжних організацій Мирослав Гочак, заступник міністра молоді та спорту України Олександр Ярема, Народний депутат України Дмитро Лубінець 10.02.2017 перебували з робочим візитом в м. Дніпро та відвідали відділ ЦНАП «Лівобережний», де мали змогу спостерігати за тим, як адміністратори працюють із мешканцями м. Дніпра, а також ознайомилися із процедурою надання різного типу […]

До уваги!

Повідомлення про тимчасове призупинення надання адміністраторами ЦНАП м. Дніпра інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, у зв’язку з технічними обставинами, що виникли в роботі Державного реєстру прав.