Картка послуги на e-services

Результат надання послуги: Переоформлення дозволу на спеціальне використання природних ресурсів у межах об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення для суб’єкта господарювання. Відмова у переоформленні дозволу на спеціальне використання природних ресурсів у межах об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення.

Суб’єкт надання послуги: АО Департамент екології та природних ресурсів Дніпропетровської обласної державної адміністрації

Посилання на законодавчі акти державного рівня:

Посилання на законодавчі акти місцевого рівня:

Підстава для отримання послуги: ст. 4-1 Закону України “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”:
Підстави для переоформлення документа дозвільного характеру встановлюються законом.
Зміна найменування та місцезнаходження юридичної особи або прізвища, імені, по батькові та місця проживання фізичної особи – підприємця не є підставами для переоформлення документа дозвільного характеру.
Законом можуть бути встановлені інші підстави для переоформлення документів дозвільного характеру.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги:

 • Заява встановленого зразка
 • Документ дозвільного характеру, який підлягає переоформленню
 • Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання послуги: Шляхом звернення до центру надання адміністративних послуг

  Вартість послуги: Безоплатно

  Строк надання послуги: 2

  Дні виконання: робочі

  Перелік підстав для відмови у наданні послуги: Порушення суб’єктом господарювання термінів встановлених п.8 статті 4-1 Закону України “ Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності ”

  Можливі способи отримання відповіді (результату): Отримання результату через ЦНАП “Правобережний” та ЦНАП “Лівобережний” відповідно до пункту 5 статті 10 Закону України “Про адміністративні послуги”

  Термін дії послуги:

  Коментар:


  Документи: