Картка послуги на e-services

Результат надання послуги: Видача Свідоцтва про реєстрацію технологічного транспортного засобу та номерного знаку, що відповідає державному стандарту.
У разі зняття технологічного транспортного засобу з обліку у зв’язку з його відчуженням – видача Свідоцтва про реєстрацію технологічного транспортного засобу з відміткою «Знято з обліку».
У разі зняття технологічного транспортного засобу з обліку у зв’язку з непридатністю до подальшого використання та його вибракуванням (списанням) – видача копії Свідоцтва про реєстрацію технологічного транспортного засобу з відміткою «Знято з обліку», завіреної суб’єктом надання адміністративної послуги.
У разі надання неповного пакету документів, визначених Порядком, та/або їх оформлення з порушенням вимог чинного законодавства, або у випадку накладання арешту чи заборони на зняття ТТЗ з обліку, та в інших випадках, передбачених законодавством – письмову відповідь із зазначенням причин, що унеможливлюють надання адміністративної послуги отримує власник технологічного транспортного засобу або уповноважена ним особа за дорученням власника, посвідченим у встановленому порядку, у адміністратора ЦНАП.

Суб’єкт надання послуги: АО Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області

Посилання на законодавчі акти державного рівня:

Закон України №3353-XII від 30.06.1993 р. Про дорожній рух
Закон України №5203-VI від 06.09.2012 р. Про адміністративні послуги
Кодекс України №2755-VI від 02.12.2010 р. Податковий кодекс України
Постанова КМУ №8 від 06.01.2010 р. Про затвердження порядку відомчої реєстрації та ведення обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів
Постанова КМУ №849 від 10.08.2011 р. Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань державної реєстрації юридичної особи та фізичної особи – підприємця
Постанова КМУ №868 від 19.09.2012 р. Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України у зв’язку з прийняттям Кримінального процесуального кодексу України
Постанова КМУ №233 від 08.04.2013 р. Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України
Розпорядження КМУ №523-р від 16.05.2014 р. Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг
Наказ №9 від 27.01.2010 р. Наказ Держгірпромнагляду України “Про затвердження Порядку проведення державного технічного огляду великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів”

Посилання на законодавчі акти місцевого рівня:

Підстава для отримання послуги: У разі настання обставин, у зв’язку з якими виникла потреба у внесенні змін у реєстраційні документи, власники технологічних транспортних засобів зобов’язані перереєструвати їх протягом 10 днів:
• зміна найменування чи імені власника,
• зміна форми власності,
• зміна місця знаходження органу управління юридичної особи чи місця проживання або перебування фізичної особи – власника ТТЗ;
• втрата або непридатність до подальшого використання свідоцтва про реєстрацію чи номерного знака;
• зміна вузлів та агрегатів, що мають ідентифікаційні номери;
• переобладнання ТТЗ за умови проведення фахівцями експертно-технічного центру експертизи на відповідність нормативно-правовим актам з охорони праці та в інших випадках, передбачених Порядком.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги:

 • Заява встановленого зразка
 • Акт технічного огляду технологічного транспортного засобу
 • Свідоцтво про реєстрацію технологічного транспортного засобу
 • Державний номерний знак (у разі потреби)
 • Копія паспорта для осіб віком старше 16 років
 • Копії док., що підтверджують правомірність придбання чи використання технологічного трансп. засобу, вузлів і агрегатів, які мають ід.номери, у тч довідки про встановлення вузла/агрегату з обмінного/резервного фонду суб’єкта госп., скріпленої його печаткою
 • Копія документу, що підтверджує оплату вартості бланків, номерних знаків, виданих під час перереєстрації, та послуг за проведення технічного огляду
 • Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання послуги: Суб’єкт звернення надає письмову заяву, з доданими до неї документами, адміністратору ЦНАП.
  Подання заяви на проведення реєстраційних дій або зняття з обліку ТТЗ може здійснювати уповноважена власником ТТЗ особа за його дорученням, посвідченим у встановленому порядку.

  Вартість послуги: Безоплатно

  Строк надання послуги: 30

  Дні виконання: календарні

  Перелік підстав для відмови у наданні послуги: – подання суб’єктом господарювання неповного пакета документів, необхідних для одержання адміністративної послуги згідно із встановленим вичерпним переліком;
  – виявлення в документах, поданих суб’єктом господарювання, недостовірних даних.

  Можливі способи отримання відповіді (результату): Результат адміністративної послуги надається (надсилається) адміністратором ЦНАП.
  У разі надання неповного пакету документів, визначених Порядком, та/або їх оформлення з порушенням вимог чинного законодавства, або у випадку накладання арешту чи заборони на зняття ТТЗ з обліку, та в інших випадках, передбачених законодавством – письмову відповідь із зазначенням причин, що унеможливлюють надання адміністративної послуги отримує власник технологічного транспортного засобу або уповноважена ним особа за дорученням власника, посвідченим у встановленому порядку, у адміністратора ЦНАП.

  Термін дії послуги:

  Коментар: Технологічний транспортний засіб, що належить юридичній особі, реєструється за місцезнаходженням органу юридичної особи, а той, що належить фізичній особі, – за місцем проживання або перебування фізичної особи.
  Допускається реєстрація технологічного транспортного засобу за місцем його експлуатації (адреса стоянки).
  Після закінчення строку тимчасової реєстрації технологічний транспортний засіб вважається незареєстрованим.
  Не допускається зняття з обліку технологічного транспортного засобу, на який накладено арешт чи заборону на зняття його з обліку, та в інших випадках, передбачених законодавством.
  Технологічні транспортні засоби без ідентифікаційних номерів або з підробленими ідентифікаційними номерами вузлів і агрегатів не підлягають реєстрації, перереєстрації чи зняттю з обліку.
  Відповідальність за достовірність поданих на реєстрацію документів або їх копій несе власник технологічного транспортного засобу згідно із законодавством.


  Документи: