З 27.11.2017 року у відділі Центру надання адміністративних послуг м. Дніпра «Лівобережний» розпочала роботу виставка вихованців художньої студії «Сонячна», керівник Хапатько Людмила.
Художня студія «Сонячна» існує майже 3 роки. Спочатку це була група, створена з метою проведення занять арт-терапією з внутрішньо-переміщеними особами. Згодом розвинулась як художній клас для дітей.
Вік маленьких художників від 5 до 10 років. Заняття проводяться у студії два рази на тиждень волонтерами на безоплатній основі і включають у себе не тільки художню, а й освітньо-пізнавальну складову. У «Сонячній» є дітки-промінчики, які світять радістю, мріями, надіями, сміливістю та гумором. Вони створюють прекрасне, що робить не тільки їх щасливими та самодостатніми, але і світ в якому ми живемо більш добрим та прекрасним.
Зараз у студії займаються діти та дорослі, найбільш незахищених верств населення: ВПО, багатодітні, учасники АТО, волонтери.
За 2017 рік два рази було проведені виставки-продажі учнів художньої студії «Сонячна». Від продажу робіт дорослих учасників студії було зібрано 10000 грн., які були передані для допомоги в придбанні фронтового автомобілю для Української армії.
Запрошуємо всіх бажаючих завітати до відділу Центру надання адміністративних послуг м. Дніпра «Лівобережний» за адресою : м. Дніпро, просп. Слобожанський, 31 Д , ТЦ «Наша правда», II поверх.
Виставка триватиме до 18 грудня 2017 року.