До уваги суб’єктів звернення!!!

Оформлення паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм вперше особі у віці з 14 до 18 років з одночасною реєстрацією у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків  – БЕЗКОШТОВНО.

УВАГА!!!

Зверніться до адміністратора ЦНАП м. Дніпра за адресою вул. Воскресенська, 9 (колишня вул. Леніна), 2 поверх, оф. 204 (у приміщенні КП БТІ) та отримайте наступні адміністративні послуги:

Дніпровське відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області інформує

Президент підписав закон, що відновлює фінансування доглядів, допомог, ліків, санаторно-курортного і реабілітаційного лікування за кошти ФССУ.

Увага!

Шановні суб’єкти звернення! Звертаємо Вашу увагу на те, що в ЦНАП м. Дніпра можливо отримати наступні адміністративні послуги, які надаються управлінням з питань охорони культурної спадщини Дніпровської міської ради:

Увага! Корисна інформація!

Міністерство цифрової трансформації України запустило інформаційний онлайн-портал «Гід з державних послуг» на якому міститься інформація про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Дніпровське відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області інформує

Верховна Рада відновила фінансування доглядів, одноразовихдопомог, реабілітації працюючих і санаторно-курортноголікування потерпілих за кошти ФССУ.

Переоформлення дозволу на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів Дніпропетровської області

Результат надання послуги: Переоформлення дозволу або письмова відмова у наданні адміністративної послуги. Суб’єкт надання послуги: АО Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації Посилання на законодавчі акти державного рівня: Закон України №270-96-ВР від 03.07.1996 р. Про рекламу Закон України №2806-ІV від 06.09.2005 р. Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності Закон України №5203-VI […]