Увага!

Шановні відвідувачі, у зв’язку з проведенням технічних робіт, 08.09.2020 відділ ЦНАП м. Дніпра «Лівобережний» працює до 16.30. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Увага!

Нагадуємо, що в ЦНАП м. Дніпра можливо отримати, анулювати або переоформити дозвіл на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів Дніпропетровської області.

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області інформує

Фонд соціального страхування не наділений повноваженнями щодо визначення належності до складу сім’ї померлого медичного працівника

Тимчасові проблеми у роботі електронної черги

Увага! У зв’язку з проведенням технічних робіт, з 28.07.2020 можливість запису до електронної черги через термінал, розташований у відділі ЦНАП  м. Дніпра «Лівобережний» тимчасово відсутня. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Увага!

Департамент адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпровської міської ради повідомляє, що у зв’язку з оновленням програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань  у період з 05.08.2020 – 16.08.2020 не здійснюється прийом документів, що подаються для держаної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

Довідка про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб!

Мешканці міста, які вже звертались з 05.05.2017 до департаменту адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпровської міської ради за отриманням довідки про склад сім’ї, тобто надавали копії паспортів всіх зареєстрованих осіб у даному приміщенні, копію права власності на приміщення, копію будинкової книги та інші необхідні документи, мають можливість отримати повторну довідку про склад сім’ї або зареєстрованих [...]

Важлива інформація!

Від сьогодні в ЦНАП м. Дніпра за попереднім записом в онлайн чергу можливо отримати послугу «Оформлення та отримання виготовленого паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм вперше після досягнення 14-річного віку». На теперішній час дана послуга доступна для мешканців Шевченківського, Новокадацького та Амур-Нижньодніпровського районів м. Дніпра.

УВАГА! НОВИНА!

З 01 червня 2020 року мешканці міста за попереднім записом в онлайн чергу мають можливість отримати послугу «Оформлення та отримання паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм» за адресою віддаленого робочого місця адміністратора ЦНАП: м. Дніпро, вул. Воскресенська, 9, прим. КП ДМ БТІ, 2 поверх, каб. 204.

Увага!

На виконання наказу Міністерства юстиції України №1846/5 від 03.06.2020 року «Про заходи щодо додаткової ідентифікації державних реєстраторів під час проведення реєстраційних дій у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно» 01.07.2020 державні реєстратори департаменту адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпровської міської ради проходять підключення до засобу додаткової ідентифікації з використанням одноразового паролю з метою забезпечення […]

Увага!

Нагадуємо, що на відділеному робочому місці адміністратора ЦНАП  м. Дніпра за адресою: мкрн. Таромське, вул. Старий шлях, 5, Ви маєте можливість отримати 215 адміністративних послуг, серед яких також є послуга «Оформлення та отримання паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм».