Парламент врегулював питання щодо фінансування Фондом лікарняних з 30 червня

Верховна Рада України внесла зміни до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», якими повернула до переліку підстав для надання допомоги по тимчасовій непрацездатності від Фонду соціального страхування України випадки хвороб і травм.

Проєкт «Почуй мене»

Супровід Перекладача жестової мови. Проєкт «Почуй мене» Для громадян з порушенням слуху забезпечена можливість звернутися на «гарячу лінію» 1539 з допомогою послуги сурдоперекладача. Це офіційний канал зв’язку для консультування осіб з інвалідністю. Для оформлення звернення на жестовій мові перейдіть за посиланням https://www.msp.gov.ua/content/1539-pochuy-mene.html та натисніть на перекреслене вушко в правому нижньому кутку екрана.

Дніпровське відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області інформує

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 р. № 685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці.

Дніпровське відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області інформує

Фонд продовжить оплачувати лікарняні на випадок хвороби, травми, самоізоляції від COVID-19 тощо – як до, так і після 30 червня

Увага!

У період дії карантину за попереднім записом на віддаленому робочому місці адміністратора ЦНАП м. Дніпра за адресами вул. Воскресенська, 9, м. Дніпро та вул. Старий шлях, 5, мкрн. Таромське, м. Дніпро, можливо отримати наступні адміністративні послуги:

До уваги мешканців міста та області!

Повідомляємо, що на виконання п. 18 ПРОТОКОЛУ № 30 засідання спеціальної комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня впроваджено заходи щодо запобігання поширення коронавірусу COVID-19, а саме: