Картка послуги на e-services

Результат надання послуги: – видача дозволу на зняття та перенесення ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) земельної ділянки;
– відмова у видачі дозволу на зняття та перенесення ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) земельної ділянки з зазначенням визначених законом підстав.

Суб’єкт надання послуги: АО Головне управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області

Посилання на законодавчі акти державного рівня:

Посилання на законодавчі акти місцевого рівня:

Підстава для отримання послуги: Заява суб’єкта господарювання та документи необхідні для отримання адміністративної послуги

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги:

 • Заява встановленого зразка
 • Робочий проект землеустрою, затверджений в установленому законом порядку, із зазначенням його розробника
 • Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання послуги: Подаються до центру надання адміністративних послуг.
  Заява та документи, що подаються до неї, можуть бути надіслані рекомендованим листом з описом вкладення.

  Вартість послуги: Безоплатно

  Строк надання послуги: 10

  Дні виконання: робочі

  Перелік підстав для відмови у наданні послуги: Підставами для відмови у видачі документа дозвільного характеру є:
  – рішення суду;
  – не подання суб’єктом звернення робочого проекту землеустрою, затвердженого в установленому законодавством порядку.

  Можливі способи отримання відповіді (результату): Документ дозвільного характеру або письмова відмова, видається центром надання адміністративних послуг суб’єкту господарювання або уповноваженій ним особі при пред’явленні документа, що засвідчує його особу під підпис про одержання.
  У разі нез’явлення суб’єкта господарювання або уповноваженої ним особи для одержання письмового повідомлення про відмову у видачі документа дозвільного характеру протягом двох робочих днів з дня закінчення встановленого законом строку розгляду заяви та документів, що додаються до неї, адміністратор направляє письмове повідомлення дозвільного органу про відмову у видачі документа дозвільного характеру суб’єкту господарювання поштовим відправленням з описом вкладення.

  Термін дії послуги:

  Коментар: Строк надання адміністративної послуги: Не більше 10 робочих днів. Не більше 5 робочих днів у разі повторного звернення.


  Документи: