Картка послуги на e-services

Результат надання послуги: Переоформлення дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських об’єктах (їх частинах)

Суб’єкт надання послуги: АО Управління Державного агентства рибного господарства у Дніпропетровській області

Посилання на законодавчі акти державного рівня:

Закон України №5203-VI від 06.09.2012 р. Про адміністративні послуги
Закон України №2806-ІV від 06.09.2005 р. Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності
Закон України №3677-VI від 08.07.2011 р. Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів
Закон України №3392-VI від 19.05.2011 р. Про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності, (3677-VI)
Постанова КМУ №801 від 30.10.2013 р. Про затвердження Порядку видачі дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) або відмови в його видачі, переоформлення, видачі дубліката та анулювання зазначеного дозволу
Постанова КМУ №992 від 25.11.2015 р. Про затвердження Порядку здійснення спеціального використання водних біоресурсів у внутрішніх рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах), внутрішніх морських водах, територіальному морі, виключній (морській) екон. зоні та на континент. шельфі України

Посилання на законодавчі акти місцевого рівня:

Підстава для отримання послуги: ст. 4-1 Закону України “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”:
Підстави для переоформлення документа дозвільного характеру встановлюються законом.
Зміна найменування та місцезнаходження юридичної особи або прізвища, імені, по батькові та місця проживання фізичної особи – підприємця не є підставами для переоформлення документа дозвільного характеру.
Законом можуть бути встановлені інші підстави для переоформлення документів дозвільного характеру.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги:

 • Заява на ім’я начальника Управління Державного агентства рибного господарства у Дніпропетровської області
 • Оригінал довідки про наявність у суб’єкта господарювання рибальських суден (плавзасобів), дозволених знарядь лову та рибоприймальних пунктів на визначеному рибогосподарському водному об’єкті (його частині)
 • Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання послуги: Заява та документи, що додаються до неї подаються адміністратору ЦНАП особисто суб’єктом звернення або уповноваженою ним особою.
  Суб’єкт звернення подає письмову заяву та документи, що додаються до неї, особисто при наявності документа, що посвідчує особу (для уповноваженої особи додатково – довіреність надсилає поштою або за допомогою засобу телекомунікаційного зв’язку (в електронній формі особисто юридичними особами через ПТК «Віртуальний офіс електронних адміністративних послуг Дніпропетровської області» (e-services.dp.gov.ua)), або інші інформаційні системи).

  Вартість послуги: Безоплатно

  Строк надання послуги: 2

  Дні виконання: робочі

  Перелік підстав для відмови у наданні послуги: Порушення суб’єктом господарювання термінів встановлених п.8 статті 4-1 Закону України “ Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”

  Можливі способи отримання відповіді (результату): Отримання результату через ЦНАП “Правобережний” та ЦНАП “Лівобережний” відповідно до пункту 5 статті 10 Закону України “Про адміністративні послуги”.

  Термін дії послуги:

  Коментар:


  Документи: